Графік роботи:

Будні: 08: 00-17: 00 | Сб, Нд (вихідні)

0
Кошик
Укр

Іграшки для малюків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Іграшки для малюків: особливості вибору
Сьогодні товари для дітей пропонуються у величезному асортименті, і вибрати все необхідне легко. Вони допомагають малюку не тільки кумедно провести час, з їх допомогою він знайомиться з навколишнім світом та розвиває здібності. Щоб подарунок виконував своє призначення, необхідно знати, як його правильно вибрати.

Насамперед треба враховувати вік дитини. На маркуванні кожної іграшки для малюків вказується вікова група. Вони бувають:

від народження до 6 місяців;
до року;
до 18 місяців;
до 2-х років;
від 3-х років.
Про особливості кожної вікової категорії йтиметься далі.

Іграшки для малюків: від народження до півроку
Деякі батьки помиляються, думаючи, що новонародженому потрібен лише відповідний догляд. І хоча в цьому віці малюк багато спить, іграшки, особливо, музичні йому потрібні. Вони допоможуть розвинути органи слуху, зору, зосередити увагу. Вирушаючи до магазину, звернути увагу на:

мобілі;
брязкальця;
підвіски для коляски;
м'які, музичні пищалки.
Будь-яка дитина у віці одного місяця вже здатна утримати в руці брязкальце, і вона є першим предметом, за допомогою якого він знайомиться з навколишнім світом. Він може сконцентрувати увагу і активно реагує на звук. Вибираючи брязкальце, звертайте увагу на наступне:

розмір - він повинен бути достатнім, щоб не потрапити до рота;
якість;
форму - вона має бути обтічні;
приємною на дотик текстурою;
із добре зафіксованими усіма елементами.
І хоча вони коштують дешево, спочатку їх не повинно бути багато, цілком достатньо декількох штук, згодом можна придбати більш функціональні вироби.

Сьогодні дитячі брязкальця виготовляють із дерева, пластмаси, текстилю. Пластик найкращий, особливо якщо він прозорий і всередині знаходяться численні різнокольорові кульки. Його легко мити, він має невелику вагу.

Підвіски та мобілі допоможуть сконцентрувати увагу під час прогулянок та неспання в ліжечку.

Добре допомагають розвитку тактильних відчуттів м'які книжки та музичні іграшки для найменших. При їх виготовленні використовують різні матеріали, вони можуть відтворювати звук та мелодійні мелодії.

Іграшки для найменших: від 6 місяців до року
У цьому віці дитина може тримати голову, дивитися в різні боки, намагається повзати та активно перевертається. Для того щоб він правильно розвивався на цьому етапі, йому необхідно:

кубики;
пірамідки;
неваляшки;
музичні книжки;
розвиваючі килимки.
Все перелічене вище допомагає розвивати моторику і сприйняття кольору. У цьому віці у дітей починають з'являтися зуби, і щоб їм було легше, необхідний прорізувач. Його виготовляють із силікону або гуми. Він дбайливо масажує ясна, зменшуючи дискомфорт.

Іграшки для маленьких дітей від 12 до 18 місяців
У цьому періоді малюк починає ходити, активно пізнає навколишній світ. Для того, щоб прогулянки були цікавішими допоможуть каталки з ручкою. Вони дозволяють розвинути координацію, стануть стимулом для руху. У цьому віці потрібні сортери, які познайомлять малюка з цифрами, формами та кольорами.

Також корисні:

стукілки;
набори для пісочниці;
дзиґа;
м'які іграшки.
Останні сприймаються як справжні друзі, допомагають заспокоїтися та заснути, розвивають уяву, мовлення та комунікабельність, що підтверджують відгуки дбайливих мам.

Від 18 місяців до 2 років
У цей час проявляється величезний інтерес до навколишнього світу, дитина цікавиться всім і іноді його пориви варто стримувати. Щоб спрямувати його енергію в потрібне русло, необхідно купити іграшки для малюків цього віку. А саме:

конструктор із великими деталями;
музичні навчальні набори;
набір для малювання;
іграшки для пісочниці.

Від 2 до 3 років
У цьому віці всі предмети повинні бути складнішими. Це можуть бути:

набори – частка розвитку логіки;
головоломки;
набори у розвиток творчих здібностей;
шнурівки;
м'ячики;
машинки чи ляльки.


Також варто враховувати нахили дитини. А для того, щоб заощадити час, зручно вибирати іграшки для малюків в інтернет-магазині, скориставшись каталогом та задавши критерії пошуку. А допоможе в цьому інтернет магазин іграшок для малюків TooToo.com.ua, де можна замовити все необхідне. Завдяки тісній співпраці з партнерами весь товар сертифікований і має доступну вартість. На сайті також можна оформити доставку в будь-яке місто України, де можно доставити службою доставки.

 

Вгору